Strona główna Rozrywka Sposoby na uwodzenie

Sposoby na uwodzenie

426
PODZIEL SIĘ

 Wiele osób twierdzi, że uwodzenie kobiet jest sztuką, z którą nie każdy mężczyzna sobie radzi. W pewnym sensie mają racje. Oczywiście każda kobieta docenia coś innego, jednak istnieją uniwersalne zasady sprawdzające się przy każdej z nich. Przed próbą uwodzenia warto je poznać.

Pierwsze wrażenie

Najważniejsze tak naprawdę jest pierwsze wrażenie, czyli moment, w którym kobieta zauważy mężczyznę i kiedy się do niej po raz pierwszy odezwie. Przede wszystkim nie warto unikać jej wzroku. Wtedy mężczyzna wychodzi na nieśmiałego, a takich typów kobiety zwyczajnie nie lubią. Kiedy ona patrzy, to warto patrzeć się w jej oczy i zwyczajnie uśmiechnąć. Jeżeli odwzajemni uśmiech, to można do niej podejść i zagadać. Tutaj również ważne jest aby być pewnym siebie i się nie jąkać. Jeżeli rozmowa się klei to należy zaproponować spotkanie.

Pierwsza randka

Pierwsza randka jest tak naprawdę tą najważniejszą. Dlatego też powinna być dokładnie przemyślana i przygotowana. Uniwersalnym miejscem jest elegancka restauracja, w której oczywiście za wszystko płaci mężczyzna, chyba że kobieta chce inaczej. Można wysilić się jednak na coś bardziej romantycznego i samemu ugotować kolację, czy przygotować piknik nad morzem. Tak naprawdę liczy się inwencja mężczyzny. Im lepiej przemyślane miejsce, tym większe szanse że kobieta będzie zadowolona i zgodzi się na następne spotkanie.

Jak opanować profesjonalne uwodzenie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na stronie uwodzenie.org

Rozmowa

Bardzo ważnym elementem każdego spotkania jest odpowiednie prowadzenie rozmowy. Nie należy ciągle mówić, ale również nie dopuszczać do powstania niezręcznej ciszy. Najlepszym rozwiązaniem jest zainteresowanie się tym co lubi kobieta. Mało która się do tego przyznaje, jednak każda kobieta lubi mówić o sobie, tym bardziej jeżeli ktoś wykazuje tym zainteresowanie. Tak więc nawet jeśli rozmowa schodzi na tematy butów czy kosmetyków, to warto również wykazać tym zainteresowanie. Jeżeli jednak kobieta nie ma o czym mówić, to warto przejąć inicjatywę i dopytać się o jej cechy charakteru czy zainteresowania.

Zachowanie po randce

Nie tylko samo spotkanie jest bardzo ważne, jeżeli chce się przypodobać kobiecie. Tak samo ważne jest również jego zakończenie. Przede wszystkim kobieta nie powinna sama wracać do domu, szczególnie w późnych godzinach. Warto więc zaoferować wspólny spacer albo zwyczajnie podwózkę. Ponadto pod jej domem warto również powiedzieć jej o tym, jak bardzo podobało się spotkanie i zaoferować następne. Jak już dojdzie do domu, to ważne jest również napisanie krótkiego sms. Wystarczy tak naprawdę napisać „dobranoc” a ona z pewnością i tak to doceni. Wiele kobiet uważa, że to mężczyzna powinien jako pierwszy pisać, dzwonić i się odzywać. Dlatego też nawet po randce powinien się do niej odzywać jako pierwszy.

Podsumowując można powiedzieć, że jest wiele czynników które wpływają na udany podryw. Najważniejsze jest odpowiednie zachowanie zarówno przy rozpoczęciu znajomości, jak również w trakcie jej trwania. To ono wpływa w największym stopniu na to, czy kobieta będzie zadowolona ze spotkać z mężczyzną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here